O co chodzi w problemach z erekcją?

Miewamy problemy z seksem

Kłopoty erekcyjne, obniżone libido czy też przedwczesny wytrysk to naprawdę częste problemy, które występują u mężczyzn. Nie wolna nam ich lekceważyć. Wymagają bowiem fachowej pomocy. A skąd się biorą w ogóle problemy z seksem oraz jak powinniśmy sobie z nimi radzić? Jak leczenie zaburzeń erekcyjnych w ogóle przebiega? Co powinniśmy zrobić w przypadku libido obniżonego? Na pewno odpowiemy sobie na te wszystkie pytania. Do problemów najczęstszych z seksem u mężczyzn należą:

  • obniżone libido,
  • przedwczesny wytrysk,
  • zaburzenia erekcyjne.

Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia dysfunkcja erekcji to nic innego jak stała czy też powtarzająca się niemożność utrzymania czy też osiągnięcia wzwodu, który jest wystarczający do aktywności seksualnej. W Polsce problemy erekcyjne dotyczą nawet kilku milionów panów, na świecie także jest to zjawisko powszechnie. Paradoks jednak polega na tym, że w jakiś dziewięćdziesięciu procentach można jeszcze odzyskać seksualną sprawność. Tylko niewielki procent się decyduje na leczenie. Naprawdę jest to paradoks. Warto poznać cztery męskie właśnie problemy z seksem.

Wytrysk przedwczesny…

Dochodzi naprawdę do niego tak szybko, że w ogóle nieumożliwiony jest seks przez oboje z partnerów. Jeśli wytrysk przedwczesny to skutek abstynencji długotrwałej lub bardzo ogromnego podniecenia nie stanowi w ogóle problemu. Gorzej jeśli towarzyszy to absolutnie każdemu zbliżeniu. A skąd w ogóle te kłopoty? Spowodowane one mogą być wrażliwością nadmierną mężczyzny na zewnętrzne bodźce czy też dotyk. Wynikać one mogą z seksualnych doświadczeń młodzieńczego wieku. Chodzi o pospieszny stosunek w miejscu niestosownym czy też w procesu masturbacji w klacie dużego napięcia. A jak sobie w ogóle pomóc? Czasami oczywiście troszkę pomaga prezerwatywa, bo zmniejsza o wiele wrażliwość penisa. Ale zdecydowanie skuteczniejsza jest sama współpraca z partnerką, który gdy się zbliża ejakulacja ściska przez kilka sekund czubek penisa. Gdy zawiodą te metody, to warto pójść do seksuologa. Naprawdę istnieją leki (Viagra, Kamagra) oraz także specjalne techniki, które opóźniają wytrysk.

Jak dochodzi w ogóle do erekcji?

Właśnie pod wpływem bodźców nasz mózg wysyła nerwowe impulsy, które naprawdę powodują rozszerzenie tętnic jak i także napływ do penisa krwi. W wyniku wzrostu ciśnienia w środku członek się znacznie usztywnia. Penis jest zbudowany z jamistych ciał, w których krew zalega napływająca tętnicami. Nie może odpłynąć. Dlaczego? Ponieważ żylny odpływ jest zablokowany (jest uciśnięty przez tętnice powiększone). Zmniejszone chwilowo zainteresowaniem seksem nie musi w ogóle nas niepokoić. Związane może być z zaabsorbowaniem innymi sprawami czy też z przemęczeniem. Problem się pojawia, gdy u dotąd seksualnie aktywnego mężczyzny następuje spadek długotrwały libido. A skąd dokładnie te kłopoty? Seksualność męska napędzana jest oczywiście testosteronem. Od dokładnie dwudziestego pierwszego roku życia ubywa go o pół procent do procenta rocznie. Z czasem zatem erotyczna aktywność znacznie słabnie. Jednak przyczyną być może niedoczynność jąder czy też nadmiar tak zwanej prolaktyny, która blokuje działanie testosteronu. A jak sobie można pomóc? Na pewno wykonać warto badania, które określają doskonale poziom hormonów. Chodzi o właśnie prolaktynę czy też o testosteron. Zadbać musimy także o relaks oraz prowadzić możliwie najzdrowszy tryb życia.

Co seksualną sprawność obniża?

W mniej więcej ośmiu na dziesięć przypadków sprawność seksualna jest obniżana przez: nadciśnienie tętnicze, choroby serca i nerek, miażdżyca, cukrzyca, urazy miednicy, stwardnienie rozsiane, urazy kręgowego rdzenia, zaburzenia neurologiczne, choroby kręgosłupa czy też zaburzenia hormonalne. Sprawność jest także obniżana poprzez niektóre leki. Każdy mężczyzna powinien doskonale. Pomimo seksualnej stymulacji w ogóle nie dochodzi do wzwodu i odbycie seksualnego stosunku nie jest w ogóle możliwe. Każdy sporadycznie może być impotentem. Najczęściej jest to sytuacja po alkoholu. Jednak gdy narasta problem, to musimy poszukać bezpośrednio przyczyny oraz ją usunąć. W związku z tym, że brak seksualnej sprawności niszczy mężczyznę, to możemy mieć do czynienia z tym, że impotencja może być jak najbardziej wynikiem schorzenia jakiegoś bardziej poważnego. A zatem skąd te kłopoty? Najczęściej są one spowodowane zmianami w krwionośnych naczyniach penisa. Może to być nadmiar cukru, miażdżyca. A jak pomóc sobie? Możemy wykonać badania i się leczyć podstawową przyczyną. Po zapoznaniu się ze stanem zdrowia danego mężczyzny, lekarz zapisać może leki, które poprawiają potencję. A jakie to leki? Na przykład może to już być wspomniana Kamagra. Lek ten jest naprawdę bardzo, ale to bardzo popularny. Kamagra cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością. Przed zastosowaniem Kamagry warto zapoznać się z opiniami o Kamagrze. Naprawdę opinie te są niesamowicie pozytywne. Co jak co, ale przekonuje nas to naprawdę bardzo.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *